top of page

Barefoot boty

s výměnnými pásky

Barefoot boty stále stoupají na popularitě! A stoupá i tlak na to, aby barefootové boty byly nejen pro zdravé chození, ale aby byly i moderní a krásné!

 

Právě proto pro vás společnost Wins připravila užasnou novinku! Barefoot baleríny!  
A sami se můžete přesvědčit, že se nejedná o jen tak obyčejné botičky. Tyto krásné balerínky si totiž můžete vzít do práce, do divadla i na dovolenou!
 
Představujeme vám jedny boty pro tisíc příležitostí!

Balerinky jsou šity ručně, z kombinovaného materiálů. Svršek boty je tvořen třemi částmi. Koženou špicí pro ideální pevnost, bavlněnou částí pro lepší prodyšnost a měkkým, hebkým vnitřním materiálem, který doslova pohladí vaši nohu a dokonale odvádí pot.

000_6719.jpg
DSC_1840_F.jpg

Tvar boty, a tedy i pohodlnou chůzi zajišťuje kožená špička a pata boty. Kožená špička navíc chrání prsty a zabraňuje „okopání“ botky a tím prodlužuje její životnost.

 

Výšku podrážky si každá zákaznice může zvolit sama, podle toho, jak je jí bosé chození příjemné. Proto je tato bota vhodná pro ty, kteří s bosým chozením teprve začínají, tak i pro ty, kteří touží po obuvi, ve které budou mít stejný pocit, jako by chodili opravdu naboso.

Bota má klasickou barefoot špičku a čistý elegantně rozpustilý tvar. Pata je zdobena koženým puntíkem, který dokonale dotváří její design.

 

Ovšem to, co je na této botě opravdu úžasné, jsou výměnné pásky přes nárt. Boty se prodávají se třemi výměnnými pásky a každá si navíc pak může další barvy pásků dokoupit. Boty se stříbrným páskem, se pak hodí i do divadla nebo na formálnější událost, černé dokreslí elegantní klasiku a barvené vám rozzáří jaro i léto.

 

Díky tomu si tyto boty hodí opravdu ke všemu a nikdy vám nezevšední!

000_7320_male.jpg

Dětské TUTU sukénky

Klasika, které sluší nejen v tělocvičně!​

Vyberte si z naší úžasné nabídky TUTU sukní! Veselé sukénky jsou ušity z dresoviny a tylu. Mají kruhový základ a pružný pás. Jsou točivé, a to ocení každá holčička i mladá dáma.

 

TUTU WINS sukénky se dodávají v 6 barvách: bílá, černá, sv. růžová, fuchsiová, fialová, modrá a ve dvou velikostech: child, junior.

bottom of page